UsbFix

9.053

Harici USB sürücülerinizi temizleyin

oy
0

847k

Bu uygulamayı oyla

An itibarı ile USB'ler solucanların otomatik olarak USB'ler üzerinden geçişi zaman içerisinde geliştiğinden kötü yazılımları yaymak için ana enstrümanlardan birisi olmuştur. UsbFix sizin haberiniz olmadan kalem sürücünüze bulaşmış herhangi bir zararlı elemanı bloklamak ve silmek için özellikle yaratılmıştır.

UsbFix'in ara yüzünün kullanımı her işlevselliğin büyük renk bloklarında ayrıldığı için ve özelliğin ismini okuyabildiğiniz için gerçekten çok kolaydır. İki ana opsiyon arama ve temizlemedir ve ürünün en son versiyonu bilgisayarınızdaki elemanları bile izleme olanağını da eklemiştir böylece sadece harici belleğinizi korumakla kalmaz aynı zamanda tüm sisteminizi de korursunuz. Diğer taraftan, virüsleri silmek yanında, onlara karşı sizi korur, oto- oynatma/otoyürütme'yi engelleme, kayıtlara direkt erişimleri tamir etme ve gizli dosyaları gösterme gibi bulaşmanın temel kaynaklarına karşı sizi korur.

Bu ürünün avantajlarından bir tanesi de yeni tehditlere karşı güncel olmak için sürekli olarak güncellenmesidir; böylece hiç bir zaman eski kalmaz ve USBnizi sürekli koruyabilir. Online teknik yardım sağlayarak karışık tanıtıcı eğitimlerden geçmeden tüm sorularınızı uzmanların yardımı ile cevaplar.

UsbFix ana belleğinizde alanı optimize edecek ve artık kullanmadığınız elemanları silen ek bir özellik içermektedir böylece daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Bu özellik ve güvenlik özelliği cihazlarınızı tüm tehlikeli virüslerden arınmış şekilde tutmaya yardım eder.
Uptodown X